Banner

Fatih Caddesi -Halfeli Caddesi- Asfalt Çalışması Sona Eriyor

Fatih Caddesinde (Halfeli Caddesi) içme suyu hattının şehir merkezine doğru hat çekiminden dolayı geciken asfalt çalışmasına hız verilerek sona gelindi.

Fatih Caddesinde (Halfeli Caddesi) ilk etap asfalt çalışması önceden tamamlanan yolda, Devlet Su İşleri’nin (DSİ) ihale ettiği su isale hattının yapımını alan yüklenici firmanın işi zamanında teslim edememesi ve bu nedenle yaşanan gecikmelerden dolayı aksayan ikinci etap asfalt çalışmasına hız verildi.

Hızla alt yapı çalışması tamamlanan yola, asfalt dökülmeye başlanıldı. Başkan Yikit ve Başkan yardımcısı Abdullah yücebaş, gün boyu çalışmaları yerinde takip etti. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yikit;” Şehrimize içme suyunu kazandıracak proje kapsamında, Fatih Caddesi (Halfeli Caddesi) üzerinden şehir merkezine doğru çekilecek hatların yapımı sırasında Devlet Su İşleri’nin (DSİ) ihale ettiği su isale hattının yapımını alan yüklenici firmanın işi zamanında teslim edememesi ve bu nedenle yaşanan gecikmeler ile birlikte 2. etap çalışmalarımızda Belediyemizin elinde olmayan sebeplerden dolayı gecikme oldu. Gelişen sorunların çözülmesi ile birlikte İçme suyu hattının tamamlanması ile birlikte bizde hemen alt yapı çalışmamızı tamamlayarak, tahribata uğrayan yolumuzu asfaltlamaya başladık. En kısa sürede yolumuzun tamamının asfaltını tamamlayacağız.” dedi.


1003
1004
1006
1007
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook