Banner

Merkez Mahalle Muhtarları Başkan Yikit’i Makamında Ziyaret Etti

Iğdır merkeze bağlı 14 mahalle muhtarı, tekrar adaylığını açıklayan Başkan Yikit’i makamında ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

Iğdır merkeze bağlı 14 mahalle muhtarı, yaklaşan mahalli seçimler öncesinde tekrar adaylığını açıklayan Başkan Yikit’i yaklaşan seçimler öncesinde tebrik ederek, başkanlığı süresinde geçen 5 yıllık dönemdeki memnuniyetlerini dile getirdiler. Başkanlığı ile geçen 5 yılda Başkan Yikit’in mahalleleri ve şehir açısından büyük işlere imza attığını, kendi mahallelerinin sorunları ile her zaman yakından ilgilendiğini belirterek, yaklaşan seçimler öncesinde Yikit’e teşekkür ederek kendisinin yönetiminden oldukça memnun olduklarını dile getirerek başarılarının devamını dilediler.

Mahalle muhtarlarının yapmış oldukları ziyaretin kendisinde yarattığı mutluluğu dile getiren Başkan Yikit;” başkanlığım ile geçen 5 yıllık süre içerisinde, sürekli koordineli şekilde çalıştığımız mahalle muhtarlarımızın yaptığımız hizmetlerde bizlere oldukça katkısı olmuştur. Yerel Yönetimler bir ekip işidir ve muhtarlarımız bu ekibin önemli birer parçasıdır. İnanıyorum ki bu şehir için hep birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız. Bugün buraya gelip bizi onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.


1013
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook