Banner

Yol Yıkama Çalışması

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü çarşı merkezinde ortaklaşa yol yıkama çalışması gerçekleştiriyor.

Gerçekleşen ortak çalışma sonucu Iğdır merkezde bulunan dört yol kavşağından merkez camisine, Atatürk caddesi şu aşamaya kadar yıkandı.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Murat Yikit, Belediyemiz itfaiye birimi tarafından şehrin ana yolları yıkanıyor. İtfaiye birimimiz yağan karın erimesi ile birlikte şehrin ana yollarında biriken çamurları temizliyor. Akşam saatlerinde başlayan yol yıkama çalışmaları sonucu eski Doğubayazıt Caddesi, Cumhuriyet caddesi, Zübeyde Hanım Bulvarı, Atatürk caddesi yıkanarak çamurdan temizlendi. Şehrin anayollarında yıkama çalışmalarının devam edecektir. Bu ve buna benzer çalışmaları hızlandıracağız. Bizler burada el birliğiyle halkımıza nasıl hizmet yapabiliriz anlayışındayız. Belediye çalışmalarımızın olmazsa olmazlarından biri çevre temizliğidir. Yol yıkama ve temizleme çalışmasının bundan sonrada da farklı caddelerde devam edecektir. Amacımız halkımızın daha temiz yollarda yürümesidir.” dedi.


1050
1051
1052
1053
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook