Banner

Belediye Başkanı Murat Yikit’ten 8 Mart Etkinlikleri

Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısı  ile  Belediyede çalışan  kadınlara gül ve karanfil armağan etti.

Belediye Personelini ziyaret eden  Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, hayatın her anında kadınların en büyük değer olduğuna dikkat çekerek:” Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadınların gününü kutluyorum. Kadınlar hayatın her alanında en büyük emekçilerdir. Bu yüzden hayatın en büyük değerleridir” dedi.

Iğdır Belediyesi Meclis üyeleri ile birlikte ise belediyede çalışan kadınlarına çiçek veren Başkan Murat Yikit: ” ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kadınların sömürüye karşı mücadele günüdür’. Bir ülkenin çağdaşlığının ve gelişmişliğinin en önemli göstergelerinden biri de, kadınların toplumsal ve siyasal yaşamda sahip oldukları konumdur. Haklarını en iyi biçimde kullanan kadınların bir ülkenin gelişmesine ve çağdaşlaşmasına büyük katkılarda bulunduğu inkâr edilemez bir gerçektir. Bu vesile ile tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyor, saygılarımı sunuyorum. ” dedi


1051
1052
1053
1054
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook