Banner

Belediye Çalışmaları Reklam Panolarında

Belediyemiz 3 yıllık belediyecilik döneminde gerçekleştirilen yatırımlarını ilin değişik noktalarına yerleştirilen bilboardlar da sergileyerek tanıtımını yapıyor. Halkın büyük ilgisini çeken tanıtım afişleri vatandaşlar ilgi ile izliyor.                            

3 yıl önce göreve gelirken halkımıza verdiğimiz söz; Şeffaf belediyecilik sergileyerek herkesin daha modern bir kent için alt ve üst yapı sorunları giderilerek daha yaşanabilir bir kent hedefimizi tek tek yerine getirdik diyen Belediye başkanı Av.Murat Yikit:” Seçimlerde halkımıza taahhütte bulunduğumuz ve verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için Iğdır Belediyesi olarak halkımıza yaptığımız hizmetleri reklam panolarına asarak yaptıklarımızı tüm Iğdır’ımızın bilgisine sunuyoruz. Halkımız bu asılan afişlerde yapılan çalışmaları çok daha net ve doğru olarak görmektedirler. Iğdır’ımız oldukça geniş bir alana yayılmış durumda ve her geçen gün gelişerek daha da büyümekte. Bu çalışmalarından ötürü başta Başkan Yardımcılarımı, Meclis Üyelerimi, Müdürleri ve çalışanlarımızı kutluyorum. “dedi.

Belediye Başkanı Murat Yikit sözlerine şöyle devam etti: " 3 yıl önce göreve gelirken halkımıza görev süremizce kentimize yapacağımız yatırımlar ile hizmet sözü vermiştik, büyük bir kararlılık ve azimle çalışarak kentimizin hemen her noktasına, tüm mahallelerimize önemli çalışmalar, önemli yatırımları götürdük. Bu kimi zaman vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleşen yatırım ve hizmetler, kimi zamanda geliştirdiğimiz ve eksikliği duyulan projelerin yaşama geçirilmesi yönünde oldu. Bilboardlara astığımız ve bundan sonrada asacağımız 3 yılda nereden nereye geldiğimizi gösteren ve belediye olarak gerçekleştirdiğimiz yatırım ve hizmetleri afişlerimizle vatandaşlarımızın bilgisine sunmaya çalıştık, çalışacağız. Iğdır artık eski Iğdır değil, hem bölge hem de nüfus olarak son yıllarda büyük bir artış ve gelişme içinde olan Iğdır’ımızın her türlü yatırıma ihtiyacı bulunuyor. Bunu çok iyi bildiğimiz için ayrıca vatandaşlarımız tarafından bizlere getirilen bölgemizin böyle bir yatırıma ve hizmete ihtiyacı var talepleri de dikkate alarak o yönde geliştirdiğimiz projelerimizi o bölgelerde yatırıma ve hizmete dönüştürüyoruz, bundan sonra da çalışmalarımız bu doğrultuda sürecek. Yeni projelerimizle kentimize ve tüm bölgemiz adına yakışır hizmetleri yapmaya devam edeceğiz." dedi.


1101
1102
1103
1104
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook