Banner

Şehir Merkezinde Temizlik Çalışması

Belediyemize TYP ‘Toplum Yararına Programlar’ projesi kapsamında alınan 40 İşkur personeli ile birlikte Belediye Başkan Vekili Hüseyin Güven, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Yücebaş, Evrim Turpçu ve proje koordinatörü Fatma Karadeniz öncülüğünde şehir merkezinde temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkan vekili Hüseyin Güven ;” Maalesef şehrimizin en büyük problemlerinden biriside çevre temizliği biz Iğdır Belediyesi olarak bu sorunun üstesinden gelebilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Toplum Yararına Programlar projesi kapsamında İşkur’dan aldığımız personellerimiz ile şehir merkezinin hem temizlenmesi hem de halkımızda temizlik konusunda bir farkındalık yaratılması için bugün genel bir temizlik çalışması yaptık. Fakat bu durum sadece belediyelerin tek başına çözebileceği bir sorun değil. Yapacağımız bu tür kampanyalar ile birlikte halkımız da, esnaflarımız da çevre temizliği konusunda farkındalık yaratmak istiyoruz. Çünkü bu sorunu ancak halkımızın çevre temizliği konusunda daha duyarlı olması ve bu konuda bize destek olması ile çözebiliriz. Daha temiz daha yaşanabilir bir şehir için elimizden gelen neyse bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Umuyorum ki bundan sonra halkımız şehrimizin daha temiz bir hale bürünmesi için daha duyarlı olacaktır.” Dedi.

Temizlik çalışması kapsamında Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve İbrahim Bozyel Cadde’sinde bulunan yollar ve parklar çöplerden arındırıldı.


1118
1119
1120
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook