Banner

İmar Müdürü Erdinç Taluk İçin Cenaze Töreni Düzenlendi

Iğdır Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Erdinç Taluk yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek sabah saatlerinde vefat etti.

Vefat eden İmar müdürü için Iğdır Belediye başkanlığı tarafından Belediye bahçesinde düzenlenen cenaze törenine Belediye Eş Başkanları, merhumun ailesi, belediye personelleri ve sevenleri katıldı.

Törende kısa bir açıklama yapan Eş Başkanlarımız;” bu amansız hastalıkla ettiği mücadeleye maalesef bugün yenik düşmüştür. Biz Erdinç müdürü herkesin işini çözmeye çalışan, bu şehre imarcılık anlamında birçok şey katan herkesin sevdiği saydığı insan olarak hep hatırlayacağız. Kanser hastalığı içinde bir şey söylemek istiyorum. Son yıllarda Iğdır kanser hastalığı vakasının en fazla görüldüğü şehir konumunda. Maalesef gerek yanı başımızdaki metsamor santrali gerekse de şehrimizdeki hava kirliliği bu hastalığın en büyük etkenlerinden birisi. Bu şehirdeki tüm bürokratlar siyasiler burada yaşayan herkes el ele vererek bu soruna bir çözüm üretmeliyiz. Ben tekrardan merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Belediye bahçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından, Asri mezarlığında toprağa verildi.


1185
1186
1187
1188
1189
1190
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook