Banner

Küçük Dokunuşlar Büyük Mutluluklar Yaratıyor

Iğdır merkeze bağlı bazı mahallelerde bulunan sulama kanallarının, üzerine vatandaşların kendi çabalarıyla yaptığı derme çatma köprüler Belediyemiz tarafından yenilendi.

Özellikle çocukların ve yaşlıların sürekli yenilenmesi için talep ettikleri köprüler Belediyemiz tarafından yenilendi. Tahta ve oldukça eski olan köprüler yaşlılar ve çocuklar için çok büyük risk barındırmakta.

Bize gelen talep ve şikâyetler doğrultusunda yaptıkları inceleme sonucunda köprülerin risk barındırdığını tespit ettiklerini belirten Eş Başkanlar;” Özellikle mahallerimizde bulunan tahliye kanallarının üzerinde vatandaşlarımızın kendi çabalarıyla yaptıkları derme çatma tahta köprüler, çocuk ve yaşlı vatandaşlarımız için çok riskli durumdaydı. Vatandaşlarımız bu durumun çözümü için bizden talepte bulundular. Mevcut tahta köprülerin yerine daha kullanışlı köprüler yaptık. Bu durum özellikle çocuklarımız ve yaşlı vatandaşlarımızda büyük mutluluk uyandırdı.” dedi.

Çalışmaları yerinde takip eden Eş Başkanlarımızı, mahalle sakinleri evine davet ederek, bahçelerinde bulunan meyvelerden ikram edip uzun süre sohbet ettiler.


1191
1192
1193
1194
1195
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook