Banner

Çalışan Kadınların Anneler Günü Kutlandı

Çalışan kadınların anneler gününü Belediyemize bağlı Gençlik Yaşam Ve Kültür Evi’nde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Programa Belediye Başkanı Murat Yikit, kadın Belediye Başkan Yardımcıları Evrim Turpçu, Aynur Timur ve Belediyede çalışan kadınlar katıldı.

Kutlamaya katılan Belediye Başkanı Murat Yikit tüm annelerin anneler gününü kutlayarak; ” Ben öncelikle hem bu etkinliği düzenleyen arkadaşlarımıza hem de buraya iştirak eden sizlere çok teşekkür etmek istiyorum. Hiçbir karşılık beklemeden, en değerli hediye olan yaşamı bize sunan annelerimiz her zaman her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Dünyanın ve insanlığın en kutsal değeri annelerdir. Onun için ümit ediyor ve inşallah diyerek hiçbir annenin acılar görmemesini ve gözyaşları dökmemesini diliyorum. Hepinizin ve tüm insanların anneler gününü kutlamak istiyorum. Ümit ediyorum bölgemizde tüm acıları çeken annelerimizin de feryatları duyulur acılarına acılar eklenmez. Tüm idarecilerimiz annelerimizin acılarına kulak verir diye umuyorum ve tekrardan tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum.” dedi.

Etkinliğe katılan kadınlar yerel müzisyenlerin yaptıkları müzik eşliğinde halaylar çekerek eğlendi. Başkan Murat Yikit pasta kesiminin ardından çekilen kura ile Belediyede çalışan Elif Karadağ’a yılın annesi olarak hediyesini verdi. Etkinlik tüm kadınlara çiçek, çeşitli hediyeler verilmesi ve müzik dinletisinin ardından son buldu. 


1208
1209
1210
1211
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook