Banner

Belediye Çalışanları ve Meclis Üyeleri İle Birlikte 934 Adet Fidan Dikildi

14 Kasım Mahallesi sınırları içerisinde kalan alana Belediyemiz çalışanları ile birlikte 934 adet fidan dikimini gerçekleştiren, Belediye Eş Başkanı Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, “Iğdır Belediyesi olarak doğaya, yeşile büyük önem veriyoruz" dedi.

Eş Başkanlar, daha yeşil, daha güzel bir Iğdır’da yaşamak hepimizin ortak arzusu. Bu hedef doğrultusunda Iğdır Belediyesi olarak yeşil alanlarımızın ve park alanlarımızın sayılarını arttırıyoruz.

BOŞ OLAN ALAN YEMYEŞİL BİR ALAN OLACAK

Bugün de daha yeşil bir doğa ve Iğdır için Meclis üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte 934 adet fidanı 14 Kasım Mahallemizde toprak ile buluşturduk.

Meclis üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte toprakla buluşturduğumuz fidanların bakımı ve korunması Iğdır Belediyesi tarafından yapılacak. İnşallah şuanda boş olan bu alan,10 yıl sonra içerisinde diktiğimiz bu fidanların boy verdiği yemyeşil bir alan olacak” ifadelerini kullandı.

Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Emrah Uca, bu alan daha önce çöp dökülen bir yerdi, bizde burasını ve başka yerleri ağaçlandırmak için çalışıyoruz.

Cadde, sokak ve yol kenarlarında, ağaçlandırma çalışmalarımız mevsim şartları göz ününe alınarak devam edecek dedi.


1603
1604
1605
1606
1607
1608
1609
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook