Banner

Belediyemizin Düzenlediği Konser Büyük İlgi Gördü

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak organize edilen türkü ve şiir dinletisi halkımız tarafından büyük ilgi gördü.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak organize edilen konserde sanatçılar Cevdet Bağca, Tunay Bozyiğit ve Sebahattin Atik Iğdırlılarla buluştu. Konsere yoğun ilgi gösteren Iğdırlılar sanatçıların söyledikleri şarkılara eşlik ederek, halaylar çekerek eğlendiler. Sahneye çıkan sanatçılar halkın göstermiş olduğu yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek Iğdır Belediyesinin yapmış olduğu organizasyondan dolayı teşekkür ettiler.

Sanatçıların sahneye çağırmasıyla sahneye gelerek konsere gelenlere kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Murat Yikit :” Ben öncelikle yoğun işlerine rağmen bizleri kırmayarak bugün buraya gelerek bizleri onurlandıran çok değerli sanatçılarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Tabi bizleri de bugün burda yalnız bırakmadığınız için bu güzelliğe ortak olduğunuz için hepinize saygılarımı sunuyorum  "Hûn bı xêr hatın" hepiniz hoş geldiniz.  Hepinizin de bildiği gibi ülke olarak son dönemlerde çok zor süreçlerden geçiyoruz. Biz Iğdır Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetleri özellikle bu dönemlerde hızlandırdık. Biz sizlerin bu coşkusunu gördükçe de daha fazla mutlu oluyoruz. Bu etkinliklerin bunlarla sınırlı kalmayacağının da sözünü veriyoruz. Çok değerli sanatçılarımızdan da sözümüzü alacağız ve inşallah en kısa zamanda yeni bir organizasyonda tekrar sizlerle buluşacağız.” dedi.

Konserin bitmesi ile sahneye çıkan Belediye Başkanı Murat Yikit sanatçılar Cevdet Bağca, Tunay Bozyiğit ve Sebahattin Atik’e çiçek verdi. 


1213
1214
1215
1216
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook