Banner

Davulcular Ramazana Hazır

Ramazan Ay’ının başlaması dolayısıyla 14 mahallede Ramazan Ay’ı süresince vatandaşlarımızı sahura kaldırmak için mesleği davulcu olanlara Zabıta Müdürlüğünce davulcu görev kimlik kartı dağıtarak Ramazan Ay’ı süresince görevlendirildiler.

Zabıta Müdürü Erdal Bagane Davulculara yaptığı açıklamada: “Sahur saatinde sizler vatandaşlarımızı rahatsız etmeden disiplinli, güzel bir şekilde geleneklerimize ve göreneklerimize uygun olarak Ramazan ayı boyunca faaliyet göstereceksiniz.” dedi

Belediyemizce Ramazan ayında vatandaşları sahura uyandırmak için görev alacak olan Ramazan davulcuları belirlendi diyen Belediye Başkanı Murat Yikit:” 11 Ayın Sultanı Ramazan’ın vazgeçilmezi davulcuları Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü, sahurda görev alacak 8 davulcuya yaka kartlarını dağıtarak 14 mahalle sınırları içinde bulunan mahallelerde Ramazan Ayında sahurda çalışacak davulcuların çalışma şartları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı. Yaka kartı bulunmayan davulculara hiçbir şekilde itibar edilmemesi, bir sorun olduğu zaman Zabıta Müdürlüğü’ne hizmet veren Alo Zabıta 153 nolu telefonu arayabilirler. Zabıta Müdürlüğümüz olarak Ramazan ayı boyunca da 7/24 denetimlerimiz devam edecektir. Bu vesile ile tüm halkımızın  Ramazan aylarının hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.


1231
1232
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook