Banner

Bahçeşehir Koleji Öğrencilerinden Belediye Başkanı Murat Yikit’e Ziyaret

Bahçeşehir koleji Çevre Kulübü öğrencileri ve öğretmenleri kuşlar için hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Belediye Başkanı Murat Yikit’i makamında ziyaret etti

Bahçeşehir koleji Çevre Kulübü öğrencileri ve öğretmenleri kuşlar için hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Iğdır şehir merkezinde ağaçlara bırakacakları kuş evleri için Belediye Başkanı Murat Yikit’i ziyaret ederek destek istediler.

Öğrencilerin hem ziyaretinden hem de hazırladıkları sosyal sorumluluk projesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Yikit ;” Öğrencilerimiz çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi hazırlamışlar. Doğaya ve doğadaki tüm canlılara karşı bütün insanların duyarlı olması gerekir. Ben öğrencilerimizin hazırladığı bu projenin insanlarda da bir farkındalık yaratacağına inanıyorum. Biz onları bu tür projelerde destekleyerek, üstümüze düşen her şeyi yapacağız. Ben Bahçeşehir koleji Çevre Kulübünü projelerinden ve duyarlılıklarından dolayı takdir ediyorum.” dedi.

Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğü ve Iğdır Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünün destekleriyle Bahçeşehir Koleji Çevre Kulubü öğrencileri tarafından şehir merkezinde vali yolundan başlanarak farklı noktalara 30 adet kuş evi bırakıldı.


1251
1252
1253
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook