Banner

Eş Başkanlarımız Toplu Sünnet Törenine Katıldı

Özel bir düğün salonunda yapılan etkinliğe, Iğdır Belediye Eş Başkanı Yaşar Akkuş Belediye Eş Başkan Yardımcısı Yusuf Abay Meclis üyeleri ve sünnet olan çocukların aileleri ile yakınları katıldı.

Hollanda da yaşayan Iğdırlı hayırsever iş adamı Özben Güneş, vefat eden dedesi Hideyet Güneş ve babaannesi Kiman Güneş’in hayrına memleketi Iğdır da, alt gelir grubu 31 ailenin çocuklarını sünnet ettirdi.

Toplu sünnet şölenine katılan Eş Başkanımız Yaşar Akkuş, yaptığı açıklamada şunları dedi. “İş adamı arkadaşımız Özben Güneş’e teşekkür ediyorum Buradan bütün iş adamlarımıza çağrı yapıyorum, özellikle Avrupa’da yaşayan hemşerilerimiz gelsinler Memleketlerine yatırım yapsınlar, istihdam sağlasınlar bizde elimizden gelen desteği vermeğe hazırız.

Çocuklarımızın bizim geleneklerimizde çok güçlü yeri var. Bu özel günüde Anne, Baba ve misafirlerimiz ile birlikte sevgili çocuklarımızın sevinçlerine ortak olduk. Çünkü sünnet bizim geleneklerimizde çok güçlü bir olgudur. Bu manada emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum.  Böylece çocuklarımız erkekliğe ilk adımını atmış oldular.” dedi.

Eş Başkanımız Yaşar Akkuş, sünnet olan çocuklara hediye takdim ederek salonda bulunan vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


1728
1729
1730
1731
1732
1733
1734
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook