Banner

Belediye Otobüs Şoförlerine Tek Tip Elbise

Belediyemiz Ulaştırma Müdürlüğü tarafından işletilen halk otobüs şoförleri tek tip elbise giymeye başladı.

Otobüs şoförleri personeli ile bir araya gelen Başkan Murat Yikit: "Bugüne kadar gösterdiğiniz güler yüzünüzü bundan sonra da devam ettirin. Aynı gayretlerinizi, aynı güler yüzünüzü bundan sonra da esirgemeyin. Özellikle yaşlı ve çocuklara yardımcı olun, çünkü sizler belediyenin halka yansıyan yüzlerisiniz. 65 yaş ücretsiz. Kartsız yolcular için belediye tarafından sizlere verilen kartları halka ücreti ile verin ve yardımcı olun." dedi.

Belediyemizin tüm çalışanları ile birlikte bu kadim kente en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Murat Yikit: "Iğdırlı vatandaşların huzurlu ve rahat yolculuk yapabilmeleri için otobüsleri aldık. Amacımız kar etmek değil hizmet etmektir, göreve geldiğimizde halk otobüsümüz yoktu. DMO’dan ilk etapta 5 tane aldık. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. İlimizde ulaşım problemlerini çözmek boynumuzun borcudur. Bu kentte yaşan insanların rahatı, onların hizmetleri en iyi şekilde alması bizim öncülüğümüzdür. Halkı velinimet olarak algılaması gereken toplu taşıma şoförlerinin halka gereken saygıyı, sevgiyi göstermesi, giyimine, saçına, sakalına dikkat etmesi, halkı mutlu etmesi lazım.” şeklinde konuştu.

Ulaştırma Müdürlüğü tarafından işletilen halk otobüs şoförleri tek tip elbise giyme törenine Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yücebaş ile Zabıta ve Ulaştırma Müdürü Erdal Bagane katıldı.


1303
1304
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook