Banner

Vali Konağı Yolunun Giriş Çıkışları Zabıtaya Emanet

Halkımızın nefes aldığı Vali konağı yolunun tüm giriş çıkış bariyerlerinin açılıp kapanmasını zabıta Müdürlüğü tarafından yapıldığı bildirildi.

Zabıtamız belediye sınırları içerisinde beldenin düzen, sağlık ve huzurunu temin ve korumak, belediye suçlarının işlenmesini önleyici tedbirleri almak ve işlenen belediye suçlarını takiple yükümlüdür diyen Belediye Başkanı Murat Yikit: “halkımızın vali konağı yolunda huzurlu bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak için gece 03.00’e kadar çalışan zabıta müdürlüğü ekiplerimiz görevlerini yaparken takviye güç isteme yerine bunu etkili iletişim kurarak karşı tarafı ikna edebilmek ve diyalogla işlerimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Günün 24 saatinde zabıta hizmeti aksatılmadan yürütüyor diyen Başkan Murat Yikit : “Belediye zabıta Müdürlüğümüz az sayıdaki memurları ile ilimizin bir sürü ağır sorunları ile mücadele edebilmek için bir yandan modernize oluyor diğer yandan da eğitim çalışmalarına ağırlık vererek etkin hizmeti hedefliyor. Halkımızın bir sorunu olduğu zaman Alo Zabıta 153’ü arayabilirler. ” dedi 

 


1322
1323
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook