Banner

Asfalt Yama Çalışmaları Devam Ediyor

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, asfalt, kilitli parke taşı döşeme, kaldırım, yol açma çalışmalarının yanı sıra yollarda bulunan çukurlara asfalt kullanılarak yama ve tamir işleri yapılıyor.                                                                                         

Belediye teknik personelinin belirlediği sorun olan bölgelerde asfalt yama ve yol bakımları devam ediyor, belediyemiz asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdığını ifade eden Belediye Başkanı Av. Murat Yikit "Mahallelerimizde  çeşitli nedenlerle deforme olan yollarda çalışmalarımızı hızlandırdık. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kentin birçok noktasında bir yandan kaldırım, asfalt , yol açma,parke taş yol yapım işlerini devam ettirirken diğer yandan asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz güzel havaların etkisiyle belirlenen program dâhilinde merkezde ki yolları tarayarak bozuk yollarda asfalt yama çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Başkan Murat Yikit, yol iyileştirme çalışmalarının devam edeceğini belirterek,” Asfalt yama ekiplerimizin çalışmaları mahalle sakinleri başta olmak üzere muhtarlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Iğdır Belediyesi olarak bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda şehir merkezinde ve mahalle yollarında sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız. Başlattığımız asfalt atağının yanı sıra yollarda asfalt yama ve kaldırım onarım çalışmalarını yürütüyoruz. Tek hedefimiz vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Bu yöndeki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımıza gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.


1336
1335
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook