Banner

Belediye Başkanı Murat YİKİT Galericiler Sitesi Esnafı İle Kahvaltı Buluştu

Belediye Başkanı Murat Yikit, beraberindeki Belediye Meclis Üyeleri ile Galericiler Sitesinde esnaflık yapan vatandaşları ziyaret ederek sabah kahvaltısında esnaflar ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Murat Yikit, galericiler sitesinde esnaflık yapan vatandaşların daveti üzerine sabahın erken saatlerinde Iğdır merkezde bulunan galericiler sitesine gelerek esnaflar ile kahvaltıda buluştu.  Esnaflar ile uzun süre sohbet ederek sorunları dinleyen Belediye Başkanı Murat Yikit; “Biz fırsat buldukça esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve önerileri hem dinleyip hem de çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bugünde galericiler sitesindeki esnaflarımız çok güzel bir ortam hazırlamışlar esnaflarımız ile hem kahvaltı yaptık hem de sorunlarımız üzerine sohbetler gerçekleştirdik. Biz elimizden geldikçe esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile buluşmaya onları dinlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Galericiler sitesi esnafları adına kısa bir açıklama yapan Fahrettin Aras; “Öncelikle Belediye Başkanımız Murat Yikit’e bizi kırmayarak bugün buraya geldiği için teşekkür ederiz. Galericiler sitesi esnafları olarak birkaç noktada sorunlarımız vardı. Belediye başkanımız sorunlarımız ile ciddi anlamda ilgilendi ve çözüm üretmeye çalıştı. Biz tekrardan Galericiler Sitesi esnafları olarak Belediye Başkanımız Murat Yikit’e çok teşekkür ederiz.” dedi. 


1359
1358
1357
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook