Banner

Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günlerinde Şehrimizin Tanıtımını Yaptık

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ankara’da gerçekleşen Kars Ardahan Iğdır Tanıtım günlerine katılarak şehrimizin kültürü ve yöresel ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Geleneksel hale getirilmeye çalışılan Kars Ardahan Iğdır tanıtım günleri bu yıl 3. Kez Ankara’da gerçekleştirildi. Tanıtım günlerine Belediye Başkanı Murat Yikit ve Belediye Başkan Yardımcısı Aynur Timur öncülüğünde katılarak açmış olduğu Stant ile şehrimizin yöresel ürünlerini ve kültürünü tanıttı.

Bölgemizin tanıtımı amacıyla önemli bir fuar olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Murat Yikit,” Bu yıl 3. Kez düzenlenen tanıtım günlerine bizde Iğdır Belediyesi olarak katıldık ve şehrimizin tanıtımını yapmaya çalıştık. Burada en önemli olan nokta birbirine komşu ve kültürleri birbirine oldukça yakın olan 3 şehrin tanıtımının gerçekleştirilecek olmasıydı. Bu bizim oldukça ilgimizi çekti. Biz üç şehirde temelde kendi şehirlerimizi ve bunun yanında 3 şehrin ortak yaşadığı bölgeyi insanlara anlatmaya ve tanıtmaya çalıştık. Bizi orada yalnız bırakmayan hemşehrilerimize, ve standımıza ilgi gösteren herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Bu bölgeyi hiç tanımayıp da bizi sadece orada görüp tanıyan vatandaşları, iş adamlarını gelip şehrimizi, bölgemizi yerinde ziyaret etmelerini bekliyoruz. Şehrimizin kapısı herkese sonuna kadar açıktır.” dedi.

Belediyemizin standı şehir dışında yaşayan hemşerilerimiz, siyasiler, yerel ve ulusal basın ile vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. 


1371
1370
1369
1368
1367
1366
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook