Banner

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, dün akşam mesai bitiminde Özgür Mahallesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi Baydar ailesine çat kapı ziyarette bulundu

Sn. Sarıibrahim, ihtiyaç sahibi ailemizin sağlık ve sosyo-ekonomik durumları hakkında aileden bilgi alarak onların sorun ve taleplerini dinledi. Sn. Sarıibrahim, soğuk kış günlerinde gerek yavrularımızın gerekse ailemizin tüm ihtiyaçlarının, sosyal devlet anlayışıyla Belediyemiz imkânlarından ivedilikle karşılanması için çalışma arkadaşlarına talimat verdi.

Ailenin 5 çocuğuyla da yakından ilgilenerek onlarla vakit geçiren Sn. Sarıibrahim, “Her çocuğumuzun eşit şartlarda, mutlu ve huzurlu bir ortamda büyümesi için devletimizin imkânlarından ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Minik kardeşlerimizi kaderleriyle baş başa bırakmayacağız. İhtiyaç sahibi ailelerimize gelmezsek, görmezsek, devletimizin şefkatli elini hissettirmezsek bu günahsız yavrularımızın vebali en başta biz yöneticilerin üzerinde kalır. Bizler burada devletimizi temsil ediyorsak, devletimizin imkânlarını da tüm ihtiyaç sahibi ailelerimize de ulaştırmak boynumuzun borcudur.” dedi.

Ailemiz ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Sn. Sarıibrahim’e teşekkürlerini iletti.


2552
2553
2554
2555
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  yaziisleri@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook