Banner

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Söğütlü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Söğütlü Mahallemizde yapılması planlanan projeler noktasında istişarelerde bulunmak için vatandaşlarımızla bir araya gelen Sn. Sarıibrahim, mahalle sakinlerinin sorun, talep ve önerilerini tek tek dinleyip not aldı. Kendisine iletilen hususlara da tek tek cevap veren Sn. Sarıibrahim, vatandaşlarımızla iletişim kanallarını açık tutmanın ve birlikte hareket etmenin önemini vurguladı.

Vatandaşlarla olan diyaloğa görev süresi boyunca hassasiyet göstereceğinin altını çizen Sn. Sarıibrahim, “Sizleri her fırsatta dinleyecek, yapmamız gereken hizmetleri tereddüt etmeden yapacağız. Bugün de hem derdinizi dinlemek hem mahallenin ihtiyaçlarını görmek hem de bölgede yapmayı planladığımız projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak için sizlerle bir araya gelmek istedik. Burada bizlerle birlikte olduğunuz için öncelikle teşekkür ediyorum. Bu gibi toplantılarımızı salgın sürecinin seyrine göre hareket ederek bundan sonra da diğer mahallelerimizdeki vatandaşlarımızla bir araya gelerek sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Şehrin dört bir yanında alt yapı çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Sn. Sarıibrahim, “İçme suyu ve kanalizasyon yenileme çalışmalarımız ilimizin tüm bölgelerinde devam ediyor. İnşallah Iğdırımızı içme suyu ve kanalizasyon derdinden kurtaracağız. Bu süreçte vatandaşlarımızdan sabır bekliyoruz. Bununla birlikte altyapısı tamamlanan bölgelerde de hızla üst yapı çalışmalarına başlayacağız. İnşallah güzel şehrimizi sizlerin de destekleriyle hakettiği noktaya ulaştıracağız.” dedi.

Bölgede yapılması planlanan projelerle ilgili mahalle sakinleriyle görüş birlikteliğine varılan toplantı sonunda vatandaşlarımızın Belediyeye emanet ettiği her kuruşa sahip çıkacağını söyleyen Sn. Sarıibrahim, “İlimizin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini çok iyi biliyor, çalışmalarımızda bu konulara yoğunlaşıyoruz. Belediye bütçesinin her kuruşunu şehrin öncelikleri, ihtiyaçları doğrultusunda harcıyoruz.” ifadelerini kullandı.


2589
2590
2591
2592
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  yaziisleri@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook