Banner

14 Mahalle Muhtarından Başkan Yikit'e Teşekkür Plaketi

Iğdır merkeze bağlı 14 mahalle muhtarı, Başkan Yikit'i makamında ziyaret ederek yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür plaketi takdim ettiler.

Başkan Yikit'in öncülüğünde hizmette 4. yılını tamamlayarak 5. yılına giren Iğdır Belediyesinin, bu süreç içerisinde Iğdır için yaptıkları hizmetlerden oldukça memnun olduklarını her fırsatta dile getiren mahalle muhtarları, Başkan Yikit'i makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi sundular.

Iğdır merkeze bağlı  14 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşen ziyarette muhtarlar adına konuşan 14 Kasım mahalle muhtarı Nejdet Karatepe ;" Göreve geldiğinizden beri şehrimiz için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalıştığınız, Iğdır için her zaman en iyisini yapmanın çabası içerisinde olduğunuz, size mahallelerimiz için sunduğumuz öneri ve sorunlara her zaman ilgi ve alakayla yaklaştığınız ve yaptığınız tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ederek arkadaşlarım adına bu plaketi sunmak istiyorum." dedi.

Mahalle muhtarlarının bu ziyaretlerinin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyleyen Başkan Yikit;" Ben muhtarlarıma gerek ziyaretleri gerekse de anlamı çok büyük olan plaket için teşekkür etmek istiyorum. Biz göreve başladığımız ilk günden beri şehrimiz için hep en iyisini yapmanın çabası içerisinde olduk. Hizmette 5. yılımıza girmiş bulunmaktayız. Yerel yönetimlerdeki farklılığımızı ortaya koyarken herkesin memnuniyetini kazanmak bizleri onurlandırmıştır.Bu geldiğimiz noktada muhtarlarımızın tamamını memnuniyet paydasında buluşturmuş olduğumuzu görmek bizim için en anlamlı ve mutlu edici noktadır. Bende muhtarlarımın her birine ayrı ayrı bize çalışmalarımız da yapmış oldukları yardım ve desteklerden ötürü teşekkür etmek istiyorum." dedi.


1513
1514
1515
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook