Banner

Mahalle Buluşmaları Emek Mahallesi

Vali/Belediye Başkanvekili H. Engin Sarıibrahim, "Mahalle Buluşmaları" kapsamında Emek Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek hem mahallede yürütülen çalışma ve projeleri anlattı hem de talep, öneri ve beklentileri yerinde dinledi.

Emek Mahallesi'nin yıllardır devam eden eksikliklerini bildiklerini ve bunlar için kalıcı çözümler üretme gayretinde olduklarının altını çizen Vali/Belediye Başkanvekili Sarıibrahim, şuan askı sürecinde olan imar uygulaması hakkında vatandaşlara detaylı bilgi vererek, amaçlarının vatandaşa hizmet etmek olduğunu ifade etti.

Vali/Belediye Başkanvekili Sarıibrahim, konuşmasının ardından vatandaşların taleplerini dinleyerek sorularını tek tek cevapladı. Mahalle sakinleri, ilgi ve alakasından dolayı Sarıibrahim’e teşekkür ederek toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Mahalle Buluşmaları'na Vali/Belediye Başkanvekili H. Engin Sarıibrahim'in yanı sıra Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, Kurum Müdürleri de katıldı.


2907
2908
2912
2910
2911
2913
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  yaziisleri@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook