Banner

Belediyemiz 2 Yılda Araç Filosunu Genişletti

Belediyemiz, görevlendirme sürecinde (kayyum) satın alınan ve Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere temin edilen araçları yapılan törenle tanıttı.

Düzenlenen törende konuşan Vali/Belediye Başkanvekili H. Engin Sarıibrahim, “Yaklaşık 2 yıldır burada çalışıyoruz, hizmet ediyoruz. Bu sürecin içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Bakanlarımızın destekleriyle Belediyemize kattığımız araçlar burada. Belediyemize yaklaşık 19 tane araç kattık. Belediyenin şu anki çalıştığı ana araç parkını yenilemiş vaziyetteyiz.” dedi.

Belediyeye görevlendirme yapılmasından beri aralıksız olarak şehre hizmet edildiğini ifade eden Vali/Belediye Başkanvekili H. Engin Sarıibrahim "Burada söyleyeceğimiz şey şu; birlikte başaracağız. 2 yılda araç, kanalizasyon ve içme suyu alt yapısının hepsini değiştiriyoruz. Parklarıyla, araçlarıyla, çalışanlarıyla birlikte daha iyi bir belediye için elimizden gelen bütün gayretle çalışıyoruz. Bizlere destek veren çalışma arkadaşlarımıza, siyasi partilerimizin temsilcilerine, Sayın Bakanlarımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyoruz, Allah razı olsun. Çalışmaya devam edeceğiz. İstenildiği zaman 2 yıl içerisinde bir belediyenin kendi kaynaklarıyla, kendi altyapısını yenileyebildiğini gösterdik. " diye konuştu.


2934
2935
2936
2937
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  yaziisleri@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook