Banner
 • İtfaiye Müdürlüğümüzde Personel Eğitimlerimiz Devam Ediyor

  Periyodik şekilde yapılan eğitimler kapsamında personellerimize atlama yatağı eğitimi ile trafik kazalarında kesme, ayırma, kurtarma ve tüp yangınlarına müdahale eğitimi verildi.


  Devamı
 • İnşaat Moloz Atıkları Kaldırılıyor

  Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in talimatlarıyla, ilimizin çeşitli bölgelerinde görüntü kirliliğine neden olan inşaat moloz atıklarını kaldırarak saha temizliği yapıyoruz.


  Devamı
 • Katı Atık Projesi İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor

  Belediyemizin de üyesi olduğu Iğdır İli Çevre Hizmetleri Birliği tarafından ilimizin katı atık düzenli depolama ve entegre tesis sorununu çözmek amacıyla yapılan projenin inşaat çalışmaları devam ediyor.


  Devamı
 • COVİD-19 Tedbirleri Tüm Ülkede Devam Ediyor

  Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla tüm ülkede devam eden COVİD-19 tedbirleri kapsamında ilimizdeki denetimlere katılarak esnaf ve vatandaşlarımıza Maske Mesafe Temizlik hususunda bilgilendirmede bulundu.


  Devamı
 • Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Dilucu Şehitlerimizin şehadetlerinin 5. sene-i devriyesi münasebetiyle Merkez Ulu Camiinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı

  Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Dilucu Şehitlerimizin şehadetlerinin 5. sene-i devriyesi münasebetiyle Merkez Ulu Camiinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.


  Devamı
 • Yol Çalışmalarını İncelediğimiz Esnada Karşılaştığımız Evlatlarımız Çalışma Azmimize Güç Kattı

  Belediyemizin, Doğubayazıt Caddesindeki yol çalışmalarını incelediğimiz esnada karşılaştığımız evlatlarımız çalışma azmimize güç kattı Rabbim yarınlarımızın umudu, milletimizin geleceği sevgili evlatlarımızın eksikliklerini göstermesin, bahtlarını ve istikballerini açık eylesin.


  Devamı
 • COVİD-19 Salgınıyla Mücadelede Kurallar Değişmedi

  COVİD-19 Salgınıyla Mücadelede Kurallar Değişmedi  Sağlık İçin Hepimiz İçin Maske Mesafe Temizlik Kurallarından taviz vermeden kendimizi olduğu kadar ailemizi, sevdiklerimizi ve toplum sağlığını koruyalım.  Birlikte Yenelim


  Devamı
 • Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i Iğdır Memur-Sen İl Temsilcisi Erkan Çiğdem, beraberindeki Memur-Sen’e bağlı şube başkanları ile birlikte ziyaret etti

  Iğdır Memur-Sen İl Temsilcisi Erkan Çiğdem, beraberindeki Memur-Sen’e bağlı şube başkanları ile birlikte Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret etti.


  Devamı
 • Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i Kars-Ardahan-Iğdır Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ercan Ödül, Iğdır il Temsilcisi Serdar Akuş ve Bölge Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri Özkan Soylu ziyaret etti

  Kars-Ardahan-Iğdır Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ercan Ödül, Iğdır il Temsilcisi Serdar Akuş ve Bölge Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri Özkan Soylu Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret etti.


  Devamı
 • Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i Iğdır Eski Milletvekili Nurettin Aras, beraberindeki hemşehrimiz Göksel Turan ile birlikte ziyaret etti

  Iğdır Eski Milletvekili Nurettin Aras, beraberindeki hemşehrimiz Göksel Turan ile birlikte Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret etti.


  Devamı
 • Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i Ağrı İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Tolga Abalı, beraberindeki Iğdır İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü İlhan Akış ile birlikte ziyaret etti

  Ağrı İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Tolga Abalı, beraberindeki Iğdır İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü İlhan Akış ile birlikte, Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’i ziyaret etti.


  Devamı
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  yaziisleri@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook