Banner
Iğdırlı Dostlara Daima İndirim Yapıyoruz

Iğdırlı Dostlara Daima İndirim Yapıyoruz

Biz, İzmir taşımacılık firmasıyız.

Hizmet verdiğimiz sektör İzmir evden eve nakliyat sektörüdür. Memuriyet, iş veya farklı nedenlerle ya da mevsimlik çalışma amacı ile şehrimize gelen Iğdırlı yurttaşlarımıza özel fiyat indirimi yaparız.

Hayat her yer de hepimiz için zor. Özellikle İzmir nakliyat sektörü için daha da zor olduğu vurgulanabilir. Zira taşınma demek yeni bir yer, yeni bir hayat, yeni bir iş, yeni bir çevre demektir. Bu sıradan bir şey değildir. Ev, ocak, eşya taşımak çok zorudur. Güvenilir bir firma bulmak da o kadar kolay değildir.

Bu kentte yaşan veya bu kentte taşınan yurttaşlarımız, İzmir nakliyat fiyatı için sayfamızı ziyaret edebilir, özel kampanya ve indirimlerimizi takip edebilirler. İzmir nakliyat fiyatı araştırması yaptığınızda onlarca farklı fiyat alacaksınız. Bu ücretler arasında da devasa fark göreceksiniz. Lütfen şaşırmayınız.

Neden şaşırmayınız? İzmir evden eve sektöründe onlarca korsan firma var. Bu korsan şirketler hiçbir yasal ve fiili önlem almadan eşyalarınızı, yasa dışı yol ve yöntemlerle taşıdıklarından size ucuz adı altında bir taşıma ücreti teklifi veriyorlar. Sonrasında ise bu ucuz taşıma ücreti çok kötü soyguna dönüşüyor. Nasıl mı?

Korsan nakliyeci, ucuz ücret teklifi ile siz ile sözlü anlaşıyor. Eşyanızı Evden eve İzmir aracına yüklüyor. Eleman parası istiyor. Yakıt parası istiyor. Yük asansörü parası istiyor. Kimileri utanmıyor yemek parası istiyor. Daha ileri gidip bahşiş isteyenler bile var. Soyulduğunuzu aslında fark ediyorsunuz ama. Eşyalar nakliye aracına yüklenmiş. Ortalık perişan ne yapacaksınız. Onu da öde bunu da öde der iken bu korsancı nakliyecinin sizi aslında dolandırdığını çok iyi biliyorsunuz.

Bu tür köyü soygun hallerine maruz kalmamak için nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizden daha detaylı doğru bilgi alabilirsiniz.

Yazan: Nesim İyiniyetli


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook