Banner
Iğdırlı Yurttaşlar Dikkat Sigortalı Nakliye

Iğdırlı Yurttaşlar Dikkat Sigortalı Nakliye

Bu işin önemini şöyle hatırlatmak da farda var. İnsanlar ayağını sigortalıyor. Kimisi gözünü sigortalıyor. Saçını dahi sigortalayan var. Evini, arabasını, iş yerini sigortalamak artık zaten zorunlu gibidir.

İzmir Iğdır arası eşyanızı taşıtacaksınız. Neden eşyanızı taşıtıyorsunuz. Eşyanız sizin için önemli olduğu için nakliye yaptırıyorsunuz. Aksi halde neden İzmir evden eve nakliyat firmasına dünyanın parasını ödeyerek eşyanızı taşıtacaksınız ki? Eski evinizdeki eşyanızı çöpe atarsınız. Yeni evinizde de yeni eşyalar alırsınız neden taşıma maliyeti, masrafı ve uğraşısına giresiniz ki?

Eşyanız öneli ise, İzmir nakliyat firmasına soracağınız ilk soru, “nakliye sigortası yapıyor musunuz? Sigortalı nakliye mi yapıyorsunuz?” olmalıdır. Bir çok firma bu soruyu duymamazlıktan gelir. “N gerek var? Biz zaten güvenli çalışıyoruz. Bir zarar olursa biz karşılarız.” Der. Neden biliyor musunuz?

Çünkü eşyalarınızı sigortalamak için sizinle sözleşme yapması gerekir. Ödemelerinizi resmi alarak fatura kesmesi gerekir. Bunu yapamıyor. Neden? Kendisi yasal firma değil de ondan yapamıyor. Bu ayrıntıyı bu bilgiyi sakın unutmayınız.

“Taşıma sigortasına ne gerek var diyen” firmadan şüphe duyunuz. Çünkü bunların sigorta yapabilecek yasal nitelikleri yok. Yani yasa dışılar. Açıkçası korsan firmalar.

Biz, Karşıyaka nakliyat için dahi eşya sigortası yapıyoruz. Bir ilçenin bir mahallesinden diğer mahallesine taşır iken bu eşya sigortasını ihmal etmiyoruz.

Yine, Bornova öğrenci bölgesi, Bornova nakliyat hizmetinde, öğrenci arkadaşların eşyasına dahi nakliye sigorta nakliyesi yaparak taşıyoruz.

İzmir de yaşayan veya İzmir den taşınacak olan ya da İzmir’e gelecek olan Iğdırlı vatandaşımız İzmir nakliyat fiyatı sorusu sormadan önce sigortalı nakliye sorusu sormanız güvenli nakliye firması bulmanızda size çok yardımcı olacak doğru nakliye şirketi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Daha detaylı bilgi için bize ulaştığınızda sigortalı nakliye ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Yazan :  Nesih Güvenal


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook