Banner
Sac Kalıp Teknolojisinde Hızlı Hizmet

Sac Kalıp Teknolojisinde Hızlı Hizmet

Bu nasıl olacak? Hızlı hizmet nasıl sağlanacak? İzmir nere Iğdır nere diye düşünen insanlar olabilir.

İnternetten, referanstan şu veya bu şekilde bize ulaştığınızda, sac kalıp işinize dair detaylı bilgi alış verişi yaptığımızda nasıl yapacağımız sorusunun çözümü kolay.

Kesimi yapılacak parça ve proje kargoya verildiğinde Türkiye’nin neresinden olursa olsun en fazla ikinci günde bize ulaşıyor. Iğdır’dan göndereceğiniz sac kalıp işi bize en geç iki günde ulaştığında biz projeye göre işlemi yapıyoruz. Teknik elemanlarımız yılların ustası. Deneyimli ekip arkadaşlarımız var. Makinalarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz. Sıfır hata işlem yapan makinalarımız var.

Daha profesyonel çalışma aslında sözleşmeli çalışmadır. Bunu firmalar pek tercih etmiyorlar. Fakat biz öneriyoruz. İş, alım ve teslim tarihi yapılacak iş ve sorumluluklar sözleşme de belirleniyor. İş ve sonrası yasal imzalı güvenlikli oluyor.

Bu neden ile tel erezyon işinde de Iğdır neresi, İzmir neresi sorusuna takılmazsınız sanıyoruz. Sözleşme yapıldığında güven sorunu da olmayacaktır. Tel erezyon kesim işinizi, projenizi gönderdiğinizde, sözleşme de belirlenen şekilde işlem gerçekleştirilir. Sözleşme de belirlenen şekilde iş teslimi yapılır. Ödeme faturalandırılır.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da elbette ki korsan ve merdiven altı firmalar var. Bunu dikkatinize sunmak isteriz. Kalıbınızı berbat edip sizi devasa zarar sokacaklardır. Bir çok müşterimiz bu merdiven altı firmaların mağduru olan firmalardır. Lütfen işinizi bu korsanlara teslim ederek soyulmayın, dolandırılmayın, projenizi de berbat ettirmeyin.

Daha geniş ve detaylı bilgi istediğinizde, firmamız ile irtibata geçerseniz, ilgili arkadaşımız size daha detaylı bilgilendirme yapacaktır. Doğru bilgi edinirseniz doğru seçim yapabilirsiniz. Bilgi almaktan sormaktan lütfen çekinmeyiniz. Bilgi almak, hizmet almak haktır ve bu hakkınızı lütfen doğru kullanınız.

Yazan : Ömer Sackesen


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook