Banner
Güvenli Hız Daima Önemlidir

Güvenli Hız Daima Önemlidir

Bu çağda artık dilden düşmeyen hız kavramı var. Nerede ise çağın klişesi oldu. “Hız çağında yaşıyoruz Abi.” Ama nasıl hız?

Iğdır dan yola çıkan vatandaş, İzmir’e uçakla gelirse birkaç saatte, otobüsle gelirse otuz saate yakın geliyor. Özel araçla da benzeri süre.

Birde İzmir evden eve nakliyat araçları ile ev eşyasını Iğdır dan İzmir’e taşıttırmak isteyen yurttaşlar oluyor. Onların eşyalarının gelmesi hangi hızla nasıl olacak?

Bir çok nakliyeci bu hız kavramını su istimal ediyor aslında. “Hızlı olacak” nasıl hızlı olacak açıklayamıyor. İzmir nakliyat firması, buradan oraya temelde iki yöntem ile taşıyabilir eşyaları. Bu yöntemlere göre de hız değişir aslında. Nasıl mı?

Parça eşya yöntemi ile buradan oraya veya oradan buraya gelecek eşya doğal olarak nakliyat aracının dolmasını bekler. Dolduğunda güzergah üzerinde ki diğer insanların eşyalarının yüklenmesini, indirilmesini bekler. Doğal olarak bu zaman alır. İzmir evden eve taşıma işlemi süresi uzar.

Hayır sadece benim eşyamı İzmir’den Iğdır’a taşısın derseniz bu evet daha hızlı olur. Bu da doğal olarak İzmir nakliyat fiyatı ücretine yansır. Hali ile daha pahalı olur. Sadece sizin eşyanız için araç tahsis edilecek, eleman çalışacak. En az iki gün sadece bu İzmir nakliyat işi ile uğraşacaklar. Bunun maliyeti doğal olarak daha pahalı olacaktır.

Nakliye işinde hız ve güven ilişkinin temelinde, işini doğru ve yasal yapmak vardır. İzmir Iğdır nakliye sözleşmesi yapmak, eşyaları, taşımacılık sigortası ile sigortalamak en başta alınacak güvenlik önlemidir. Profesyonel personel ile de sağlam ambalaj ve düzgün şekilde araca yerleştirme gereklidir. Taşıma aracını da profesyonel sürücünün kullanması önemlidir. Araç bakımlı olmalı ki yolda kalmasın. Evden eve İzmir hız ve güvenlik ilişkisini böyle kurmaktadır.

Iğdır İzmir arası hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti için firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazan : Salih Hızalan


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook