Banner
Çok Güzel Bir Web Siteniz Var

Çok Güzel Bir Web Siteniz Var

İnternet zamanı ve web siteleri hem iletişim hem de bilgilendirmenin yerini tutuyor. Önceki zamanların kitap ve kütüphanesi gibi fakat işlevselliği elbette farklıdır. Siteler daha ulaşabilir. Erişimi çok kolay.

Iğdır ile ilgili küçük araştırma yapıyordum. Burada ki Iğdırlı komşumuza sordum. Sizin sitenize bakmamı söyledi. Biz scherm reparatie -Türkçeye telefon tamirciliği işi olarak da çevirebiliriz- işi yapıyoruz Belçika’da. Nerede ise telefonsuz an düşünülemez oldu. Yeni çekilen belgeseldeydi. Çobanlar, eşeğin sırtına güneş enerji paneli bağlamış, telefonlarını onla şarz ediyorlar. Çok zekice. Onlara da, Scherm reparatie lazım anlaşılan. Telefonlarını tamir için gerekli olabilir.

Telefon, televizyon ve bilgisayar daha fazla entegre oldu tabi. Örneğin on yıl önce olsa sitenize masa üstü veya diz üstü bilgisayardan bakardım. Şimdi telefondan bakıyorum. Telefonun işlevselliği yapay zeka olayı ile yoğunlaştı. Yapay zeka hayatın her alanında iyice hissedilir oldu.

Doğal olarak bunların, Reparatie gsm antwerpen yani tamir sorunu var. Yapay zeka bozulmaz diye bir şey yok. Bozuluyor ve tamir ediliyor. Sitenizi de aslında bu nedenle incelemek istemiştim. Iğdır da hayat nasıl. Endüstriyel ve modern hayat ile bağı nasıl? Örneğin telefon tamir işi orada nasıl yapılıyor gibi sorularıma cevap arıyordum.

Sitenizden gördüğüm kadarıyla gayet güzel ve modern bir belediyeciliğiniz var. Zaten web siteniz de oldukça modern tasarlanmış. Kullanımız ve veri paylaşımınız da oldukça iyi.

Ben araştırmaya devam edeceğim tabi. Herstellen gsm, yani gsm tamir ve onarım işleri ile ilgili sizin oralarda deneyim ve tecrübe edinebileceğim insanlar bakacağım. Belediyeniz de de telefon ile yurttaşla iletişim kurma olayı oldukça yaygın anladığım kadarıyla. Hızın ve iletişim değerini veriyorsunuz. Ülkemiz de böylesi bir belediyeciliğin olması çok güzel. İnsanı sevindiriyor. Mutlu ediyor.

Yazan : Kenan Özüdoğru


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook