Banner
Dayanıklı Ve Aşınmaz Teknoloji

Dayanıklı Ve Aşınmaz Teknoloji

Güneş olacak dayanacak. Yağmur olacak. Islanacak. Paslanmayacak. Rüzgar olacak, fırtına vuracak ama dayanacak.

Teknolojinin vardığı yüksek seviye dayanıklılık da hardox seviyesidir. Hardox seviyesi aslında dayanıklılık seviyesidir. Peki ne kadar dayanıklıdır?

İleri teknoloji aslında farklı işlevselliğe göre, dayanıklılık kapasiteleri oluşturdu. Mesela, her zaman gördüğünüz, belediyelerin de çok yoğun kullandığı çöp toplama kamyonlarının kasası neden bu denli dayanıklıdır? Çünkü onlara bu dayanıklılığı veren, kasaya yapılan hardox 400 kaplamasıdır.

Dayanıklılık ihtiyacı kullanıma göre değiştiğinden bu sektör bir adım daha öte giderek hardox 450 geliştirdi. Amaç daha dayanıklı olsun. Kaya kırar iken, taş deler iken, yük taşır iken daha sağlam olsun istendi.

Kimi çalışma alanları var ki dayanıklılıkta sınırları zorlamak gerekir. Gökdelenler de kullanılan vinç böyle değil midir? Hardox 500 dayanmanın sınırlarını çok ileriye taşıdı. Bu işi üreten firma bu dalda kendi markasını oluşturdu. Aslında dünya pazarını da elinde tutuyor. İşinde mükemmel ötesi olduğunu şimdilik herkes kabul ediyor.

Bu firma ürünlerini hardox sac olarak veriyor. Atölye işlemlerin de destek sunmuyor. Atölye işlemleri yani kesme, kaynak, eğme, bükme gibi işlemleri yakın bayilikleri sunuyor.

Biz de bayisiyiz. Weldox ürünü dahil ürünlerin atölye işlemlerin de ülkemizin bir çok yerinde hizmet sunuyoruz. Bu teknolojinin ülkemize girişine biz vesile olduk. Yaklaşık elli yıllık mazimiz var. Bu mazi de dayanıklı çeliğin her türlü satış ve işlenmesinde profesyonel ekip oluşturduk. Deneyimimizi kurumsallaştırdık.

Iğdır belediyesinin ihtiyaç duyacağı dayanıklı çelik temini veya atölye işlemlerin de tüm tecrübemizi hizmetinize sunmak isteriz. Fiyat konusunda elbette o günün koşullarında kampanya ve indirimlerimizi olabilecek en yüksek seviyede yaparız.

Belediyecilik bir anlamda zamana, koşullara dayanan iş yapmak teknolojiyi kalıcı kullanmak değil midir?

Yazan : Engin Dayan


Tarih : 2017-06-29
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook