Banner
Kaliteli Güvenli Otomatik Kapı

Kaliteli Güvenli Otomatik Kapı

Özellikle gündelik kullanımda yoğun alanlarda tercih edilir. Yoğunluktan kasıt nedir, bir günde yüz, bin kişinin geçtiği kapılardan bahsedilir. Hastane, otel gibi kurumlar basit birer örneklerdir.

Kamusal alan olan, toplumun günlük olarak uğradığı, gir, çık olarak kullanıldığı belediyelerde de otomatik kapı tercih eden kurumlar vardır. Firmamız bir çok belediyeye otomatik kapı yaptı. Referanslarından incelemeniz mümkündür.

Girişlerde sıra olmasın, kuyruk oluşmasın diye tercih edilen fotoselli kapı da uygulamada kullanılmaktadır. Bilindiği üzere ışığa duyarlıdır. Kalabalık geçişlerde sıra oluşmaz. Hızlı çalışır. Kışın soğuk havanın sızmasını engeller, enerji tasarrufu sağlar. Tercih ederseniz belediyeniz için veya Iğdırlı firmalar için olabilecek en kaliteli kapıyı en uygun kampanyalı fiyata yapabiliriz.

Diğer tercih edilen kapılardan biri de seksiyonel kapıdır. Amaç enerji tasarrufu, güvenlik olduğundan daima performansı yüksektir. Bu kapı türünde de firmamızın kalitesi yüksek referansları kontrolünüze ve değerlendirmenize açıktır.

Hızlı giriş çıkışlar için kurumla veya kamusal alanlarda döner kapı tercihi de bulunmaktadır. Amaç girişi e çıkışı pratik yapmak güvenli olmasını ve hızlı olmasını sağlamaktır.

Büyük depo gibi alanlar için tercih edilen otomatik kepenk yapımı, montajı veya servisinde firmamızın hayli güçlü deneyimi zengin referansları vardır. Otomatik kepenk hız ve güvenliğin mükemmel uyum sağladığı teknolojik gelişmedir. Bu uygulamadan sonra güvenlik kaygısı ortadan kalkar. Bu uygulamaların en önemli sorunu servis ve tamir sorunudur. Bu sorunun çözümünde firmamızın yedi yirmi dört çözümü vardır. Teknik servisi irtibat halindedir.

İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük kentlerde yaşayan Iğdırlı hemşerilerimize, iş insanlarına ihtiyaç duydukları zaman firmamız her daim kampanyalı indirimli ücret politikası uygulayacaktır. Firmamız ers kapı markası ile çalışmaktadır.

Kapının sağlam olması, işlevsel olması gündelik hayatı işleri, verimi, performansı daima artımaktadır.

Yazan : Mehmet Sağlamgör

 


Tarih : 2017-06-29




İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook